0539 746 24 78

HAKKIMIZDA


BURSA ARAÇ KURTARMA

Firmamız 80'li yıllardan günümüze kadar gelmiş, Bursa'da oto kurtarma ve vinç sektöründe hizmet veren önde gelen bir kuruluştur. 365 gün 24 saat yol yardım hizmeti veren firmamız deneyimli kadrosu ile en zor işlerde görevini profesyonelce yerine getirmektedir.

Bursa Oto Kurtarma, oto çekici ve oto kurtarma ihtiyacı olan araç kullanıcılarına hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.

Aracınızla seyir halindeyken beklenmedik bir arıza meydana gelebilir veya kaza yapmış olabilirsiniz.Bazen de anahtarınızı unutabilir aracınıza giremeyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda aracınızın yetkili servise ya da özel bir tamirciye çekilmesi gerekebilir. Bu noktada sizlere en hızlı şekilde ulaşarak aracınızı kurtarma ya da çekme işleminizi profesyonelce gerçekleştiriyoruz.

Araç taşımacılığında müşterilerimizin beklentilerini karşılamak, taşıma sigortalarımızla güvenli bir taşımacılık yaratmak ve kaliteli bir hizmet vererek sizlere en iyi yol yardımı deneyimini yaşatmayı amaçlamaktayız.

Firmamızın bütün araçlarında taşıma sigortası bulunmaktadır. Taşıdığımız bütün araçlar sigorta güvencesindedir.

Bursa merkezli firmamız önde gelen sigorta firmalarına oto kurtarıcı yol yardım hizmeti vermektedir

Firmamız Karayolları Taşımacılığı Ulaştırma Bakanlığı K1 Yetki Belgesine Sahiptir.


VİZYONUMUZ

Bursa Oto Kurtarma kurulduğu tarihten bugüne kurumlara ya da bireylere, gereksinim duyulan hizmeti 7/24 verebilmek için çalışıyor. Bursa Oto Kurtarma gün geçtikçe araç kapasitesini arttırmakta ve siz değerli müşterilerimizden aldığımız güven ile yoluna devam etmektedir. Sunduğumuz her hizmette, kalitemizin her geçen gün daha da öne çıkması; genç ve profesyonel çalışanlarımızın, bilgi birikimi ve deneyimleriyle sorumlusu oldukları görevlerine tam hakim olmaları ve hızla gelişen teknolojiye ayak uydurmamız sayesinde devam etmekdir.


MİSYONUMUZ

7 gün 24 saat siz değerli müşterilerine hizmet veren Bursa Oto Kurtarma, uzman kadrosunun gereken hizmeti hızla ve güvenle, kaliteli bir şekilde verebilmesi ve sahip olduğu bir çok sayıdaki yol yardım araçları ile her an çağrınıza cevap verebilmesi ile sektöre öncülük etmektedir. Profesyonel kadromuzda bulunan elamanlarımızın taşıdıkları sorumluluk anlayışları ve ekip çalışma ruhu, hizmet verdiğimiz her bireyin yada kurumun memnuniyetini daha da yükseltmektedir.

7/24 Çekici Hattı

0539 746 24 78